Vinařství Thaya křížek zavřít
Vyhráli jsme prestižní soutěž

Vítězství Best of Realty


Best of Realty – Nejlepší z realit, prestižní soutěž v oblasti nemovitostí, slaví letos čtvrt století své existence. Jedná se o jedinečnou platformou pro ocenění a prezentaci nejvýznamnějších realitních projektů v České republice. Slavnostního galavečera, který se konal v úterý 14. listopadu ve Fóru Karlín, se zúčastnily přední osobnosti českého realitního trhu. V letošním jubilejním pětadvacátém ročníku soutěže se potvrdil trend rostoucí kvality regionálního developmentu a z výhry se tak radují nejlepší realitní projekty ze všech koutů České republiky.

O nominaci na titul Best of Realty – Nejlepší z realit se v roce 2023 ucházely stavby dokončené na území České republiky po 1. lednu 2022, a to v pěti základních kategoriích: Rezidenční projekty, Administrativní centra, Obchodní centra, Hotely a Skladové a průmyslové areály. Při posuzování nominovaných projektů hrálo klíčovou roli urbanistické a architektonické řešení projektu, jeho přínos lokalitě, kvalita realizace, komerční úspěšnost a aspekt udržitelnosti. Vítěze vybírala jedenáctičlenná porota, složená z odborníků z řad Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí („ARTN“), bank, urbanistů, architektů, tržních analytiků a realitních makléřů. Dále byli vyhlášeni vítězové Zvláštní ceny poroty, držitel ceny ARTN za přínos realitnímu trhu, vítěz v kategorii Environmentální projekt roku a do Síně slávy byla uvedena další významná osobnost. 

Odborná porota letos vybírala vybrala ty nejlepší z rekordního počtu více než osmdesáti developerských projektů a je jistě výborná zpráva, že i ve složitých časech dokáže český realitní trh generovat velmi zajímavé, hodnotné a kvalitní projektyTomáš Drtina, předseda odborné poroty

Nejvyšší hodnocení v kategorii Hotely získal Hotel Thaya v Havraníkách, který představuje moderní koncept propojení zemědělské a potravinářské výroby s turismem. Je kombinací citlivé rekonstrukce zemědělských objektů a designové novostavby s ubytovacími kapacitami a gastronomickým provozem. Porota kromě praktického a funkčního konceptu ocenila i jeho atraktivní architekturu a obchodní úspěch.

Sdílet článek

Mohlo by se vám taky líbit

a hand holding a glass of wine
05.09.2022

Úspěch v Národní soutěži vín

Úspěch v Národní soutěži vín - oblast Morava - podoblast Znojemská 2022

Výhra ve Vinařství roku 2022
30.01.2023

Výhra ve Vinařství roku 2022

Je nám velkou ctí vám oznámit, že jsme se stali vítězem 13. ročníku soutěže Vinařství roku 2022 v kategorii středních vinařství.

Hledáme kuchaře s praxí
16.03.2023

Hledáme kuchaře s praxí

Do naší moderní kuchyně hledáme kuchaře s praxí a pomocné kuchaře. V restauraci APRI vaříme výhradně z čerstvých a lokálních surovin.

Kulinářský kalendář
20.03.2023

Kulinářský kalendář

Vydejte se s námi na kulinářskou cestu rokem 2023. Příležitostí a slavnostních okamžiků je mnoho a tým restaurace APRI je připraven překvapovat Vaše chuťové buňky po celý rok.

Hledáme údržbáře
03.07.2023

Hledáme údržbáře

Pokud máte zájem, tak nám zašlete email s Vaším životopisem na adresu info@vinarstvithaya.cz

Vinařství Thaya křížek Zavřít
OZVĚTE SE NAPŘÍMO

+420 544 230 112

restaurace@thayagastro.cz

Restaurant Reservation

NEBO VYPLŇTE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Pro rezervaci na dnešní den nás prosím kontaktujte telefonicky.

Degustace jsou možné jen od 10 osob - pro více informací o degustacích nám prosím napište na degustace@vinarstvithaya.cz.

 

Upozorňujeme, že do restaurace je zákaz vstupu se psem.

Děkujeme za vyplnění formuláře.
Ozveme se Vám co nejdříve. Pokud rezervujete stůl na dnešní den, kontaktujte nás prosím telefonicky.
Vinařství Thaya křížek ZavřítZavřít
Kariéra

Chcete pracovat ve Vinařství THAYA?

Pošlete životopis na:
info@vinarstvithaya.cz