Vinařství Thaya křížek zavřít

Není dobrého zdraví bez dobré kuchyně a není dobré kuchyně bez dobrého vína

Menu Vinný lístek
reservation-icon
Rezervace pokoje
THAYA

Se skvělým jídlem chutnají naše vína nejlépe

Apri znamená latinsky divočáci. Divokost přírody Podyjí se právě v tomto zvířeti snoubí s jemností a jedinečnou chutí jeho masa. Taky naše kuchyně má hloubku - je založená na tradičních receptech, ale v modernějším provedení. Naše jídlo je přírodní, ale zároveň jemné a delikatesní. Zažijte jedinečný večer se svými blízkými přímo v areálu vinařství. Nebo se jen stavte na rychlý oběd.

Naše jídlo

Lokální suroviny, moderní kuchyně, tradiční recepty


Můžete si dát zvěřinu z místních lesů, maso z českých chovů nebo lokální sladkovodní ryby. Vše okořeněné bylinkami, které pěstujeme v areálu vinařství.
Menu
Šéfkuchař Radovan Zajíček

Procestoval svět, nyní v Havraníkách vaří z čerstvých a lokálních surovin

Radovan získal zkušenosti v Anglii, Francii, Kanárských ostrovech a také v Rakousku. Nemalou část svého života strávil jako kuchař na zaoceánských výletních lodích.

Co se naučil, chce přenést i do jihomoravských Havraníků. A to hlavně zlaté pravidlo, že nejlepší jídlo vzniká z čerstvých a sezónních surovin.

V restauraci Apri vaří moderní evropskou i českou kuchyni. Proto na talíři, který vám naservíruje její mladý a energický tým, najdete třeba chřest, artyčoky či sezónní jahody. Dále maso z českých farem, ale i ryby z okolních řek - candáta, pstruha či sivena.

Stejně důležité jako jídlo je pro Radovana i víno. Proto každé jídlo z jeho menu je dokonale spárované s vínem vinařství THAYA, které se k němu hodí nejlépe.

párování vína

Každé jídlo má svůj vinný protějšek.


Skvělé jídlo je jen polovina zážitku. Tu druhou doplní sklenice vína. Naše degustační menu snoubí tyto dva světy v jeden harmonický celek. David Ryvola a jeho tým přesně vědí, která odrůda a ročník jsou pro vás to pravé.

šipka dolů
Restaurace Apri
čerstvost

Z pole či pastvy přímo do kuchyně


Používáme jen čerstvé suroviny. Proto pravidelně obměňujeme naše menu, abyste si vychutnali opravdový pocit přírodní kuchyně.

šipka dolů
Restaurace Apri
Degustace

Naším vínem vás provede profesionál z vinařství


Odborný komentář vám pomůže rozpoznat všechny chutě, které máte právě v ústech. Představíme vám to nejlepší, co u nás zraje v dřevěných sudech i nerezových tancích.

Restaurace Apri
Vinařství Thaya křížek Zavřít
OZVĚTE SE NAPŘÍMO

+420 544 230 112

restaurace@thayagastro.cz

Restaurant Reservation

NEBO VYPLŇTE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

PRO REZERVACI NA DNEŠNÍ DEN NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE TELEFONICKY.

Děkujeme za vyplnění formuláře.
Ozveme se Vám co nejdříve. Pokud rezervujete stůl na dnešní den, kontaktujte nás prosím telefonicky.
Vinařství Thaya křížek ZavřítZavřít
Kariéra

Chcete pracovat ve Vinařství THAYA?

Pošlete životopis na:
info@vinarstvithaya.cz