Vinařství Thaya křížek zavřít

Ubytování na samém kraji národního parku

THAYA

Pohodlné pokoje jen dva kilometry od vstupní brány do Národního parku Podyjí

Ať už míříte k Šobeské lávce, nebo na vyhlídku Devět mlýnů, budete mít zážitek na celý život. Je na vás, jestli se vydáte na výlet nejzachovalejším biotopem v Česku, nebo se jen pokocháte pohledem na tajemné zákruty řeky a zbytek dovolené strávíte lenošením u sklenky vína. Oblíbený způsob odpočinku si u nás najde každý.

POKOJE

Zážitek z noci jako ve vinném sklepě nebo stylové pokoje s výhledem do zeleně


Hobití vesnička nebo vinné sklepy. Každý v našich exkluzivních venkovních pokojích vidí to svoje. Chtěli jsme, abyste se nejen dobře vyspali. Každá strávená noc je jedinečný zážitek.

Ať už k nám přijedete za prvotřídním vínem s rodinou, chcete se pobavit s přáteli, nebo chystáte pro partnera či partnerku romantické překvapení.

WELLNESS

Chladivé bublinky & vyhřátá sauna


Naše víno chutná skvěle i poté, co se prohřejete v sauně. Užijte si romantický víkend v pohodlí a zrelaxujte se po namáhavém pracovním týdnu v našem hotelovém wellness.
SLUŽBY

Na školení nebo za firemním večírkem do hotelu THAYA


Unikátní prostory pod cihlovými klenbami nebo na střešní zahradě sýpky s výhledem, který se neokouká. Rezervujte si místa pro desítky lidí a vytvořte příležitosti pro neformální setkání kolegů či klientů v krásném prostředí a ve společnosti výjimečného vína.
Kontakt
Vinařství Thaya křížek zavřít
OZVĚTE SE NAPŘÍMO

+420 544 230 112

restaurace@thayagastro.cz

NEBO VYPLŇTE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Děkujeme za vyplnění formuláře.
Ozveme se Vám co nejdříve.
Vinařství Thaya křížek zavřít
Reklamační řád